Kontakt oss för professionella fontän- och bevattningsanläggningar.

Visa större karta
Kontakta oss

Besök: Orrvägen 26 A1, Sollentuna
Post: Box 13, 182 11 Danderyd
Paket: Orrvägen 26, 192 55 Sollentuna

Tel: 010-179 4000
info@aquagate.se

 

Du kan kontakta oss antingen genom:
Telefon, e-post eller komma på ett besök.

Vi har svaret på alla typer av frågor inom
bevattning och fontän anläggningar.

VD/Ekonomi

Jan-Erik Lindblom
010-179 4001 / SMS 070-565 00 67 / Mail janerik@aquagate.se

Försäljning/Cad

Daniel Lindblom Nansing
010-179 4002 / SMS 070-190 58 98 / Mail daniel@aquagate.se

Per Zetterman
010-179 4003 / SMS 070-303 12 66 / Mail per.z@aquagate.se

Entreprenad/Service

Fredrik Adén
010-179 4004 / SMS 073-411 74 42 / Mail fredrik@aquagate.se

Inköp/Lager

Johan Rönnqvist
010-179 4005 / SMS 073-350 12 66 / Mail johan@aquagate.se

Installation/Service

Kristoffer Hjelm
010-179 4006 / SMS 073-417 12 66 / Mail kristoffer@aquagate.se

Chim Rehnman
010-179 4007 / SMS 070-66967028 / Mail chim@aquagate.se

Mikael Hellsved
010-179 4008 / SMS 073-414 12 66 / Mail mikael@aquagate.se

Kontakta oss på Aquagate, Bevattning och fontäner experter.
Kontakta oss på Aquagate, Bevattning och fontäner experter.